Etiketa nga Arkiva ‘lajmi i fundit’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi me i fundit Ne 11:29 22-01-2015
0 Komente

Ermal Hoxha do lirinë: Isha në vendin dhe momentin e gabuar (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit komunist Enver Hoxha, ka kërkuar në gjykatën e Apelit, ndryshimin e masës së sigurisë “Arrest në burg”. Sipas pretendimeve të avokatëve të Hoxhës, klienti i tyre More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:48 21-01-2015
0 Komente

4 vjet nga “21 Janari”, Mark Nika: S’heqim dorë nga drejtësia. BE do ndërhyjë (Burimi: Ora News, www.oranews.tv)

4 vjet nga “21 Janari”, Mark Nika: S’heqim dorë nga drejtësia. BE do ndërhyjë Kanë kaluar 4 vjet dhe familjarët e 4 të vrarëve në demonstratën e 21 janarit 2011 para godinës së kryeministrisë,atëherë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:56 20-01-2015
0 Komente

Ekzekutimi i vëllezërve Tola a ka lidhje me bazën në Xibrakë? (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Ekzekutimi i vëllezërve Tola a ka lidhje me bazën në Xibrakë? Vrasja e dy vëllezërve në Roterdam është porositur nga Shqipëria. Kjo është pista kryesore ku edhe vetë policia holandeze është përqendruar More...

Nga lajmi me i fundit Ne 13:03 13-01-2015
0 Komente

Cristiano Ronaldo fiton Topin e Artë (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.tv)

Cristiano Ronaldo fiton Topin e Artë Me trofeun e Topit të Artë, Cristiano Ronaldo kurorëzon një vit të mrekullueshëm futbollistik, ku fitoi Ligën e Kampioneve, Kupën e Mbretit dhe Kupën e Botës për More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:13 06-01-2015
0 Komente

Hoxhaj flet për peshën e miqve në diplomaci (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Hoxhaj flet për peshën e miqve në diplomaci Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës, aktualisht Kryetar i Komisionit Parlamentar për Punë të Jashtme, Enver Hoxhaj ka folur në Klan Kosova për përvojën e tij More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:21 22-12-2014
0 Komente

Siri, karburanti i ISIL-it tre herë më i lirë se nga rafineritë e Assadit (Burimi: Shqiptarja.com, shqiptarja.com)

Karburanti që vjen nga rajonet siriane që kontrollohen nga organizata terroriste ISIL është dyfish dhe trefish më i lirë nga ai nga rafineritë e kontrolluara nga presidenti sirian Bashar al-Assad, gjë e More...

Nga lajmi me i fundit Ne 17:13 22-12-2014
0 Komente

Jacobson: Koalicionin PDK- LDK nuk e bëra unë, s’jemi kundër VV (Burimi: Shqiptarja.com, shqiptarja.com)

Jacobson: Koalicionin PDK- LDK nuk e bëra unë, s’jemi kundër VV A​mbasadorja e SHBA-ve në Kosovë, Tracey Ann Jacobson, thotë se nuk ka pasur asnjë ndikim dhe as që është përzier në formimin e More...

Nga lajmi me i fundit Ne 10:59 22-12-2014
0 Komente

Horoskopi ditor, 22 dhjetor 2014 (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Horoskopi ditor, 22 dhjetor Dashi Dite e zymte kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do ju realizohet si e keni dashur. Partneri do ju kritikoje ne çdo moment. Beqaret femra do jene më me More...

Nga lajmi me i fundit Ne 14:57 09-12-2014
0 Komente

Tregu oligopol i naftës zbret çmimin me vetëm 3 lekë/litër (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Tregu oligopol i naftës zbret çmimin me vetëm 3 lekë/litër Tregtarët e naftës ulin me 3 lekë çmimet para Vitit të Ri. Në krahasim me fundin e gjashtëmujorit të parë, ndryshimi i çmimit është rreth More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:59 05-12-2014
0 Komente

Hapet dosja, ja harta e bunkereve e tuneleve sekrete (Burimi: Shqiptarja.com, shqiptarja.com)

Hapet dosja, ja harta e bunkereve e tuneleve sekrete  TIRANE- Një hartë sekrete e ekspozuar për herë të parë në Bunk’Art dhe një vendim i Këshillit të Mbrojtjes i datës 4 dhjetor 1984 zbulon për More...

All Rights Reserved