Soft & Solutions
Etiketa nga Arkiva ‘lajmi i fundit’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajme nga bota Ne 18:51 23-06-2015
0 Komente

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta vlerëson kandidimin e Dr. Halim Kosovës (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta vlerëson kandidimin e Dr. Halim Kosovës Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta vlerëson kandidimin e kandidatit të  “Aleancës More...

Nga lajmi sot Ne 13:10 23-06-2015
0 Komente

Konferenca për shtyp e Sekretarit të Përgjithshëm të Lëvizjes Socialiste për Integrim (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Konferenca për shtyp e Sekretarit të Përgjithshëm të Lëvizjes Socialiste për Integrim Konferenca për shtyp e Sekretarit të Përgjithshëm të Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Luan Rama. Më lejoni More...

Nga lajme nga bota Ne 10:14 23-06-2015
0 Komente

37 kuti pa numëruar, thellohet rezultati për Veliajn (Burimi: Gazeta Shekulli, www.shekulli.com.al)

Votimet e 21 qershorit u quajtën historike, për shkak se qytetarët shqiptarë votuan për herë të parë sipas ndarjes së re territoriale. Rezultatet rikonfirmojnë edhe një herë për pushtetin e së majtës, More...

Nga lajme nga bota Ne 20:09 19-06-2015
0 Komente

Deklarata e Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta gjatë konferencës së përbashkët për shtyp me Kryeministrin, z. Edi Rama (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Deklarata e Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta  gjatë konferencës së përbashkët për shtyp me Kryeministrin, z. Edi Rama Edhe unë dua të shpreh kënaqësinë që jemi sot sëbashku me Kryeministrin dhe More...

Nga lajme nga bota Ne 19:59 19-06-2015
0 Komente

Kryetari i LSI-së, z. Ilir Meta iu përgjigj 47 prej pyetjeve të ardhura në faqen zyrtare të LSI-së në rrjetin social “Facebook” nga qytetarët të ndryshëm (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i LSI-së, z. Ilir Meta iu përgjigj 47 prej pyetjeve të ardhura në faqen zyrtare të LSI-së në rrjetin social “Facebook” nga qytetarët të ndryshëm Ilir Meta: Të gjithë duhet të marrin pjesë More...

Nga lajme nga bota Ne 19:44 19-06-2015
0 Komente

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, shpreh ngushëllime në Ambasadën e Republikës së Turqisë në Tiranë për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit, z. Sulejman Demirel (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta, shpreh ngushëllime në Ambasadën e Republikës së Turqisë në Tiranë për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit, z. Sulejman Demirel Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta zhvilloi More...

Nga lajme nga bota Ne 19:31 19-06-2015
0 Komente

Kandidati i ASHE, z. Altin Toska, takim me Forumin e Gruas Çame dhe me banorë të fshatit Shtëpanjë në komunën Gostim (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Kandidati i ASHE, z. Altin Toska Takim me Forumin e Gruas Çame dhe me banorë të fshatit Shtëpanjë në komunën Gostim Toska: Ne do të vënë në jetë projekte konkrete për të përmirësuar ekonominë, infrastrukturën More...

Nga lajme nga bota Ne 12:44 18-06-2015
0 Komente

Sekretari Ndërkombëtar i LSI-së, z. Ralf Gjoni merr pjesë në Kongresin e Socialistëve Evropianë në Budapest (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Sekretari Ndërkombëtar i LSI-së, z. Ralf Gjoni merr pjesë në Kongresin e Socialistëve Evropianë në Budapest Partia e Evropianëve Socialistë (PES) ka zhvilluar kongresin e saj vjetor këto ditë në Budapest, More...

Nga lajmi sot Ne 11:08 18-06-2015
0 Komente

Ilir Meta mori pjesë në një takim me gratë dhe vajzat e Tiranës (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Ilir Meta mori pjesë në një takim me gratë dhe vajzat e Tiranës Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta mori pjesë në një takim me gratë dhe vajzat e Tiranës. Ilir Meta: Përfaqësimi More...

Nga lajme nga bota Ne 7:22 18-06-2015
0 Komente

Ministri Edmond Haxhinasto dhe deputeti Namik Dokle në mbështetje të kandidatit të ASHE për Bashkinë e Cërrikut, z. Altin Toska (Burimi: LSI, www.lsi.al)

Ministri Edmond Haxhinasto dhe deputeti Namik Dokle në mbështetje të kandidatit të ASHE për Bashkinë e Cërrikut, z. Altin Toska Toska: Pas 21 Qershorit do zgjidhim problemin e vaditjes së tokave, bërjen More...

All Rights Reserved