Etiketa nga Arkiva ‘Mimoza Kusari’
Nga lajmi me i fundit Ne 10:48 09-09-2013
0 Komente

Kosova mbyll kufirin për të gjitha prodhimet maqedonase (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Kosova mbyll kufirin për të gjitha prodhimet maqedonase Nga mesnata ka filluar zbatimi i urdhrit të ministres së Tregtisë dhe Industrisë, Mimoza Kusari-Lila për mos lejimin e mallrave maqedonase të hyjnë More...

All Rights Reserved 2016.