Etiketa nga Arkiva ‘rikja’
Nga lajmet e fundit Ne 11:47 10-06-2013
0 Komente

Iliri i “BB”: Shqiptarët ia dhanë çmimin më nevojtarit (Burimi: Balkanweb, www. balkanweb.com)

Iliri i “BB”: Shqiptarët ia dhanë çmimin më nevojtarit Nuk arriti të ishte fituesi i këtij edicioni të “Big Brother”, por duket se edhe me vendin e dytë Iliri është shumë i kënaqur. Tregon More...

Nga lajmi sot Ne 15:42 28-05-2013
0 Komente

Iliri dhe Anaidi, për dyshimet mbi Elonën; Anaidi: “Është lesbike ose ka lindur një fëmijë” (Burimi: Top-Channel, www.top-channel.com)

Anaidi ka filluar të gatuajë për banorët, pasi kanë mbaruar me pastrimin kuzhinës dhe dhomës së ndenjes bashkë me Ilirin, ndërsa të dy diskutojnë për mënyrën se si kanë arritur të gjejnë dhe të More...

Nga lajmi sot Ne 19:30 25-05-2013
0 Komente

Joana: Jani më kërkoi të ktheheshim bashkë, ja mendimi për banorët (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE- Ajo është personazhi tipik që publiku ose e do shumë, ose nuk e duron dot. Por një gjë është e sigurt, Joana e “Big Brother 6” nuk kalon pa u vënë re. “Jam shumë e drejtpërdrejtë dhe More...

Nga lajmi sot Ne 10:15 24-05-2013
0 Komente

Elona: Rikja, gjëja më e rëndësishme në Big Brother (Burimi: Grid.al, www.grid.al)

Vajzat janë duke vënë ende në jetë planin e tyre duke qëndruar me njëra-tjetrën dhe jo me djemtë. Eldora, Rikja dhe Elona ndodhen në dhomën e ndenjes dhe po diskutojnë.  Rikja i thotë Eldorës që More...

Nga lajmi sot Ne 17:46 23-05-2013
0 Komente

BB6, Elona: “Karakterin e kam si mamaja, që është humbja më e madhe në jetë” (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Rikja dhe Elona ndodhen në dhomën e ndënjes dhe po diskutojnë për Ilirin. Rikja shpreh sërish zhgënjimin e saj ndaj tij dhe Elona nuk e kupton pse e shqetëson kaq shumë kjo gjë. Sipas Elonës, ka shumë More...

Nga lajmi sot Ne 15:05 22-05-2013
0 Komente

Anaidi: “Elona, Rikja, një marrëdhënie që nuk po e kuptoj dot ” (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Teksa gatuajnë djemtë flasin për Riken dhe Elonën. Anaidi i thotë Ilirit në lidhje me një situatë që i kishte folur Rikes në sy të Elonës, gjë që Anaidi e kishte këshilluar mos ta bënte një gjë More...

Nga lajmi sot Ne 11:53 21-05-2013
0 Komente

Anaidi: Rikja dhe Elona me një marrëdhënie të verbër… (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Banorët janë duke drekuar dhe po diskutojnë me njëri-tjetrin për marrëdhënien Rike-Elona. Sipas Anaidit, marrëdhënia e tyre e ngushtë tani ka filluar të bjerë në sy, sepse në fillimi kanë qenë shumë More...

Nga lajmi sot Ne 9:59 21-05-2013
2 Komente

Shpendi i hapet Rikes, ja pse u ndava nga gruaja (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Rikja dhe Shpendi fillojnë një diskutim me nëjri-tjetrin në dhomën e gjumit, pasi Shpendi e shikon për disa minuta Riken, e cila është shtrirë në njërin prej krevateve. Ai i rikujton se ajo ngjan shumë More...

Nga lajmi sot Ne 17:09 20-05-2013
0 Komente

BB6, Eldora- Ilirit: “Elona nuk po bën lojë të pastër” (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Pas drekës Eldora, Elona dhe Rikja ulen në dhomën e ndënjes dhe diskutojnë me njëra-tjetrën. Elona pyet se si mendojnë vajzat në lidhje me këtë javë që janë 2 prej tyre në nominim. Sipas Eldorës More...

Nga lajmi sot Ne 9:27 17-05-2013
0 Komente

BB6, Rikja e “zhgënjyer” nga Iliri; Iliri diskuton me Eldorën për nominimet (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Rikja me Elonën shqetësohen për mërzitjen e Eldorës dhe këmbëngulin që ajo të flasë, por ajo nuk pranon. Shpendi gjithashtu afrohet tek Rikja dhe Elona dhe e pyet për Eldorën e cila edhe atij ju duk More...

All Rights Reserved 2016.