Etiketa nga Arkiva ‘rikja’
Nga lajmi sot Ne 10:44 16-05-2013
0 Komente

Përqafimet e Ilirit nuk e bindin Riken (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Pasi largohet Elona, në dhomën e gjumit shkon Iliri, i cili kërkon Rikes të vazhdojë bisedën e lënë përgjysmë me të. Me tej ai i tregon se ka ndenjur me të jo për të zëvendësuar Anaidin, por për More...

Nga lajmi sot Ne 18:37 15-05-2013
0 Komente

BB6, Rikja-Ilirit: “Ti mendon për Anisën e më përqafon mua” (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Ndërsa Elona vendosë të heshtë e të mos replikojë më me Ilirin, ai vazhdon diskutimin me Riken, duke i treguar asaj se herë pas herë ka ndier mungesën e familjarëve të tij, ndërsa mundohet të justifikojë More...

Nga lajmi sot Ne 16:57 15-05-2013
0 Komente

BB, Iliri – Elones, :”Rikja ka percare shoqerine tone” (Burimi: Infoalbania, www.infoalbania.com)

Vellai i Madh u ka dhene banoreve, si te “moshuar” qe jane nje kuti me domino per te kaluar kohen dhe per tu argetuar. Anaidi fton banoret per te luajtur. Shpendi, Vigani,Eldora dhe Anaidi dalin ne lulishte More...

Nga Lajmi Fundit Ne 14:15 05-05-2013
0 Komente

Rikja e BB 6, ju rrëfej Lukën tim DJ (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Rikja i rrëfen Elonës historinë e dashurisë së saj, gjë që e bënte për herë të parë pas tri javësh qëndrimi në “Big Brother”. “Me Lukën njihemi që të vegjël, ai është një mashkull shumë More...

Nga Lajmi Fundit Ne 12:03 03-05-2013
0 Komente

BB6, Rikja: ”Edberi me Viganin ta ëndërrojnë të flenë me mua” (Burimi: Gazeta Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Pasi banorët kanë përfunduar Harlem Shake-un e famshëm në pishinë ku nuk lanë gjë pa hedhur drejtohen për në dush. Djemtë fillojnë të diskutojnë me njëri-tjetrin për rrëmujën e madhe që shkaktuan More...

Nga Lajmi Fundit Ne 11:32 30-04-2013
0 Komente

Edberi: Dua të flemë një natë bashkë. Rikja pranon me gjysëm zëri! ? (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE- Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother” ndryshojnë dita ditës. Pavarësisht se djalit nga Kosova i erdhi pak ditë më parë e dashura në shtëpi, ai i ka kërkuar Rikes të flerë me të. Rikja More...

Nga gazeta e pavarur Ne 20:45 19-04-2013
0 Komente

BB, Vigani – Edberit :”Rikja del te shtunen” (Burimi: InfoAlbania, infoalbania.org)

Ndersa Vigani dhe Edberi distancohen nga pjesa tjeter e banoreve e fillojne te bejne thashetheme me njeri-tjetrin me ze te ulet per Riken, banoren e re, duke thene se ajo di shume gjera per ta e madje edhe per sekretin More...

Nga gazeta e pavarur Ne 9:23 16-04-2013
0 Komente

Rikja: Jam myslimane dhe e lexoj Kur’anin (Burimi: Gazeta Shqip, gazetashqip.eu)

Vazhdon dita e ditës BigBrother të shpalos ndodhi të reja për shikuesit e vet, sot në televizionet tona banorja e re e shtëpisë befasoi të gjithë me njohurit e saja për fejën islame. Ndërsa djemtë ishin More...

Nga gazeta e pavarur Ne 20:55 15-04-2013
0 Komente

BB, Elona – Rikes :”Dyshoj se je e infiltruar” (Burimi: InfoAlbania, www.infoalbania.org)

Elona dhe Rikja fillojne nje bisede me njera-tjetren ne ambientet e kuzhines per sa i perket menyres se si Rikja ka hyre ne shtepi si edhe lojes qe eshte duke bere me banoret e tjere. Vajzat marrin shkas per te More...

All Rights Reserved 2016.