Etiketa nga Arkiva ‘semundje te ndryshme’
Me shume rreth femrave ne nje site              Me shume rreth sportit ne nje site Njoftime Pune
Nga lajmi sot Ne 11:22 21-05-2013
0 Komente

Mpiksja e gjakut / Goditja ne tru! Lexojeni dhe shpërndajeni, shpëto dhe ti një jetë! (Burimi: Albania Observer, www.alb-observer.com)

Mpiksja e gjakut / Goditja ne tru! Lexojeni dhe shpërndajeni, shpëto dhe ti një jetë! Lexojeni & SHPËRNDAJENI këtë, ju mund të shpëtoni jetën e te afërmve tuaj duke ditur këtë informacion të thjeshtë! Goditja More...

Nga lajme nga bota Ne 9:02 07-03-2013
0 Komente

A e dini se diabeti ndikon tek jeta seksuale? (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Diabeti sjell shume shqetësime ne organizëm, por ajo qe jo te gjithë e dine është se ai mund te ndikoje edhe ne jetës seksuale. Diabeti prek sistemi vaskular Tek meshkujt, ne rast çrregullimi te madh te glicemise, More...

Nga lajme nga bota Ne 8:39 22-01-2013
0 Komente

Ndrydhja e qafes, shkaqet dhe kurimi (Burimi: Ikub, www.ikub.al)

Ndrydhja e qafës është një shqetësim i shpeshtë që prek, zakonisht në mënyrë kalimtare, persona të të gjitha moshave. Praktikisht bëhet fjalë për dhimbje qafe të lokalizuara anash dhe të shkaktuara More...

All Rights Reserved 2016.