Etiketa nga Arkiva ‘shekulli al’
Nga lajmet e fundit Ne 14:45 07-10-2013
0 Komente

Princi, Harry “vë mend”, martohet së shpejti (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Princi, Harry “vë mend”, martohet së shpejti Princi Harry, i katërti në vijën e vazhdimësisë për fronin e Anglisë, vendosi të vërë kokën në vend dhe së shpejti do të martohet me Cressida Bonas. More...

Nga lajmi sot Ne 14:18 07-10-2013
0 Komente

Integrimi në BE, Obama letër Berishës: Opozita të jetë aktive në Parlament (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Integrimi në BE, Obama letër Berishës: Opozita të jetë aktive në Parlament: Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, i ka dërguar një letër ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali More...

Nga lajmi sot Ne 14:02 07-10-2013
1 Koment

Shëndetësia, Rama: Prioritet emergjent, një sistem i ri dhe shlyerja e borxheve (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Shëndetësia, Rama: Prioritet emergjent, një sistem i ri dhe shlyerja e borxheve – Kryeministri Edi Rama shpreh vendosmërinë e qeverisë së tij për të rimëkëmbur sistemin shëndetësor dhe për të More...

Nga lajmi sot Ne 13:48 07-10-2013
0 Komente

Shfuqizohen vendimet për bonuse për 5 HEC-e, anulohen koncesionet për 3 prej tyre (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Shfuqizohen vendimet për bonuse për 5 HEC-e, anulohen koncesionet për 3 prej tyre– Me propozim të Ministrit të Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri, Këshilli i Ministrave ka shfuqizuar vendimet More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:13 07-10-2013
0 Komente

Ambasadori i ri amerikan në Shqipëri/ Kush është Donald Lu? (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Ambasadori i ri amerikan në Shqipëri/ Kush është Donald Lu? Ambasadori i ri në vendin ballkanik, në Shqipëri, do të jetë një diplomat karriere, që e ka kaluar një pjesë të mirë të karrierës duke More...

Nga lajmi me i fundit Ne 12:06 07-10-2013
0 Komente

Vitet nuk kalojnë për Carmen Electra (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Ajo është 41 vjeçe por nuk duket si e tillë. Format seksi dhe të tonifikuara të modeles Carmen Electra do ti bënin zili edhe vajzave të reja. Ajo është fotografuar në Hauai e veshur me një palë bikini More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:52 07-10-2013
0 Komente

Kosovë, paga 400 euro, shpenzimet 600 euro (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

Kosovë, paga 400 euro, shpenzimet 600 euro KOSOVE-Sipas të dhënave të fundit të Agjencisë së Statistikave të Kosovës, paga neto te shumica e punonjësve kosovarë është 300 deri 400 euro në muaj. Por, More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:39 07-10-2013
0 Komente

Nicole, zemërthyer pas ndarjes nga Lewis Hamilton (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

Ka qenë një periudhë e vështirë për këngëtaren Nicole Scherzinger pasi i dha fund lidhjes me garuesin Lewis Hamilton. Ajo është rikthyer si anëtare e jurisë në edicionin e ri të “X Factor”, ndërkohë More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:23 07-10-2013
0 Komente

Peza: RTSH duhet t’i kthehet menjëherë publikut (Burimi: Gazeta-Shqip, www.gazeta-shqip.com)

Peza: RTSH duhet t’i kthehet menjëherë publikut Deputeti i Partisë Socialiste, ish-gazetari i mirënjohur Alfred Peza, aktualisht nënkryetar i Komisionit Parlamentar të Medias, kërkoi dje një reformë të More...

Nga lajmi me i fundit Ne 11:16 07-10-2013
0 Komente

Sulmohet me armë makina e deputetit të PS, Sadri Abazi (Burimi: Shqiptarja.com, www.shqiptarja.com)

TIRANË – Sulmohet me armë makina “Benz Mercedez ML” ngjyrë e zezë në pronësi të shoferit të deputetit të PS-së, Sadri Abazi. Burime nga policia kanë bërë të ditur se, ngjarja ka More...

All Rights Reserved 2016.