Etiketa nga Arkiva ‘shekulli’
Nga lajmi sot Ne 11:08 19-10-2013
0 Komente

Nazime Visha, Apeli nuk e zbut dënimin, 15 vjet burgim (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Gjykata e Apelit nuk njeh mëshirë për 19-vjeçaren Nazime Visha, duke lënë në fuqi vendimin e dënimit të shkallës së parë. Togat e zeza kanë pranuar masën e dënimit me 15 vjet heqje lirie për vajzën, More...

Nga lajmi sot Ne 10:37 19-10-2013
0 Komente

Një nënë “rock” në mikrofon (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Një nënë “rock” në mikrofon: Të shkëputesh nga muzika sepse je bërë nënë është krejtësisht e kuptueshme. Mirëpo, kjo nuk ka ndodhur me Orgesa Zaimin, këngëtaren shqiptare që “rock” gjithmonë More...

Nga lajmi sot Ne 16:28 18-10-2013
0 Komente

Berat, përplasen 2 automjete, 5 të plagosur (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Pesë persona kanë mbetur të plagosur në një aksident automobilistik të ndodhur në rrugën nacionale Berat-Lushnjë. Mësohet se të dyja automjetet ishin me targa Berati. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur More...

Nga lajmi sot Ne 21:00 17-10-2013
0 Komente

LSI ne Takimin e Lidereve Social-Demokrate te Ballkanit Perendimor ne Parlamentin Evropian (Burimi: LSI, www.lsi.al)

LSI ne Takimin e Lidereve Social-Demokrate te Ballkanit Perendimor ne Parlamentin Evropian. Ne takimin radhes te Lidereve Social-Demokrate te Ballkanit Perendimor, organizuar nga Grupi i Socialisteve dhe Demokrateve More...

Nga lajmi sot Ne 16:24 17-10-2013
0 Komente

Kim Kardashian më në formë se kurrë (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Kim Kardashian publikon fotot e saj me rroba banjo të bardha, pas humbjes nga pesha të 11.3 kilogramëve. Ylli i hollivudit kishte kohë që deklaronte se kishte rënë në peshë, nga dieta “Atkins” që ajo More...

Nga lajmi sot Ne 23:17 16-10-2013
0 Komente

Sequi: Shqetësimet e BE-së për Shqipërinë, korrupsioni dhe borxhi (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Sequi: Shqetësimet e BE-së për Shqipërinë, korrupsioni dhe borxhi: Ambasadori i BE-së Ettore Sequi, pasi ia dorëzoi  progresraportin e KE-së liderëve të politikës shqiptare mbajti një konferencë për More...

Nga lajmi sot Ne 18:57 15-10-2013
0 Komente

Ankaraja nuk do ta presë më Brukselin (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Ankaraja nuk do ta presë më Brukselin : Viti 2013 përbën një kthim prapa në marrëdhëniet ndërmjet Turqisë dhe Bashkimit Evropian. Para së gjithash veprimet e dhunshme të policisë kundër demonstruesve More...

Nga lajmi sot Ne 17:32 15-10-2013
0 Komente

Zyrtare, Interi në duart e Thohir (Burimi: Top Channel, www.top-channel.tv)

Tashmë është zyrtare: indoneziani Erik Thohir do të ketë 70% të aksioneve të klubit italian të Interit. Lajmi është konfirmuar nga vetë Massimo Morati gjatë një interviste në faqen zyrtare të klubit More...

Nga lajmi sot Ne 17:07 15-10-2013
0 Komente

Shkatërrohet banda shqiptare e prostitucionit dhe trafikut të drogës (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Shkatërrohet banda shqiptare e prostitucionit dhe trafikut të drogës- – Në kuadër të një operacioni të zhvilluar dje nga policia federale në Këln është goditur banda shqiptare e trafikut të More...

Nga lajmi sot Ne 15:33 15-10-2013
0 Komente

Fidel Ylli dhe Tom Doshi: Arsyet e daljeve tona publike me Metën (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE – Dy deputetët socialistë, Fidel Ylli dhe Tom Doshi sqaruan dje, arsyet e daljeve të tyre publike në krah të kreut të LSI-së e njëherësh kryetar i Kuvendit, Ilir Meta. I pari që doli në More...

All Rights Reserved 2016.