Etiketa nga Arkiva ‘si te vishemi’
Nga gazeta e pavarur Ne 9:39 07-03-2013
0 Komente

Si të vishemi kur udhëtojmë? (Burimi: Living.al, www.living.al)

Orari i nisjes po afron dhe ju jeni në dilemë se çfarë të vishni? Për secilin nga mjetet e udhëtimit që ju zgjidhni keni disa sugjerime:   Këshilla e parë: për çdo mjet udhëtimi përdoret një valixhe More...

Nga gazeta e pavarur Ne 16:18 26-12-2012
0 Komente

Kujdes me veshjen! Mund të çojë mesazhe të gabuara (Burimi: Gazeta Tema, www.gazetatema.net)

Të veshurit ka të bëjë me komunikimin dhe shpesh herë edhe me klishetë. Ajo se çfarë ke veshur transmeton një mesazh. Një minifund mund të jetë trendi në zyrat bullgare, por një tabu në ato gjermane. Svetelina More...

Nga gazeta e pavarur Ne 17:50 12-11-2012
0 Komente

3 mënyra, me veshje të ngrohta dimri (FOTO) (Burimi: Lajme.gen.al, www.lajme.gen.al)

Dimri erdhi dhe të gjithë sidomos femrat përpiqen që edhe pse me rroba të trasha ku trupi është i mbuluar duan që të duken bukur dhe të lenë te të tjerët siluetën e një veshje të bukur. Fotot në More...

Nga gazeta e pavarur Ne 17:40 17-10-2012
0 Komente

Moda e vjeshtes: do dhe don’t (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Ndiqni sygjerimet e specialisteve per te qene glamour ne kete sezon, duke zbuluar se cfare te vishni dhe cfare te evitoni! Per te mos gabuar kete dimer, perpiquni te kuptoni cilet jane trendet qe ja vlen te ndiqni, More...

Nga gazeta e pavarur Ne 19:28 10-10-2012
0 Komente

Si te vishemi ne vjeshte? (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Doni te dini tendencat me te reja te vjeshtes? Ja cilat jane ato. Pantallonat me stampa Stilistet kane hedhur syte tek stampat nga me ekstremet. Lule, motive grafike, etj, pantallonat per kete sezon do jene plot More...

Nga gazeta e pavarur Ne 19:20 10-10-2012
0 Komente

Si ti fshihni kilet e teperta duke u veshur ne menyren e duhur? (Burimi: ikub.al, www.ikub.al)

Kilet e teperta jane nje problem qe ndikojne dhe ne stilin tuaj. Zbuloni si ti fshihni ato ne menyren korrekte . Mundohuni te kuptoni se cfare ju rri mire dhe cfare duhet te evitoni Kembe te bukura, belt e gjere More...

Nga lajme nga bota Ne 19:03 23-08-2012
0 Komente

Cilat jane rrobat qe mbulojne defektet tona? (Burimi: Sekrete Bukurie, www.sekretebukurie.com)

Pjesët e trupit që bien më në sy kur veshim rroba të ngushta janë barku, vithet, të ndenjurat dhe kofshët. Kur bëhet fjalë për linjat tona të tepruara, ne gratë jemi të ashpra dhe të pamëshirshme More...

All Rights Reserved 2016.