Etiketa nga Arkiva ‘Sokol Olldashit’
Nga lajmi me i fundit Ne 9:08 03-07-2013
0 Komente

Eduard Selami përballë Lulëzim Bashës dhe Sokol Olldashit (Burimi: Shekulli.com, www.shekulli.com.al)

Eduard Selami përballë Lulëzim Bashës dhe Sokol Olldashit -Partia Demokratike është futur në fazën finale të zgjedhjeve për Kryetarin e ri të saj, pas dorëheqjes së kreut në detyrë Sali Berisha. Dy More...

All Rights Reserved 2016.