Etiketa nga Arkiva ‘trupi sexi’
Nga lajmi me i fundit Ne 11:59 25-08-2013
0 Komente

Samanta zhvishet në Jug: E lumtur që arrita linjat që doja (Burimi: Panorama.com, www.panorama.com.al)

Samanta zhvishet në Jug: E lumtur që arrita linjat që doja Ky është viti i saj i triumfit si artiste, ndërsa shfaqet më e rritur dhe më e realizuar në muzikë. 23-vjeçarja Samanta Karavella këtë kulm More...

All Rights Reserved 2016.