Etiketa nga Arkiva ‘vipat e huaj’
Nga lajmi sot Ne 16:24 17-10-2013
0 Komente

Kim Kardashian më në formë se kurrë (Burimi: Shekulli, www.shekulli.com.al)

Kim Kardashian publikon fotot e saj me rroba banjo të bardha, pas humbjes nga pesha të 11.3 kilogramëve. Ylli i hollivudit kishte kohë që deklaronte se kishte rënë në peshë, nga dieta “Atkins” që ajo More...

Nga lajme Ne 14:29 11-08-2013
0 Komente

Martohen Jennifer Aniston dhe Justin Theroux? (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

Bëhen gjithmonë e më shumë këmbëngulëse thashetheme për martesën e Jennifer Aniston dhe Justin Theroux ditën e djeshme. Prej ditësh është duke u folur për martesën e çiftit, ndërsa dje mediat amerikane More...

Nga lajme Ne 10:54 09-08-2013
0 Komente

VIP-at që u kapën duke gënjyer (Burimi: Balkanweb, Www.Balkanweb.Com)

TIRANE-Famën botërore e kanë arritur duke luajtur në filma, duke kënduar hitet e njohura, por edhe me aktivitete të tjera plus që kanë qenë pjesë e punës së tyre. Kështu, ata paraqiten në reklama, More...

Nga lajme Ne 11:54 07-08-2013
1 Koment

Whalberg: Bieber, ngriji pantallonat more bastard! (Burimi: Top Channel, Www.Top-Channel.Tv)

Kjo verë për Justin Bieber është më e nxehtë nga sa duhet. Këngëtari kanadez është përfshirë në një seri incidentesh të njëpasnjëshme që “rrezikojnë t’i shkatërrojnë karrierën”.  Aktori More...

Nga gazeta e pavarur Ne 20:52 20-11-2012
0 Komente

Sa dhe kë imitojnë vipat shqiptarë? (Burimi: ShqipMedia, shqipmedia.com)

Origjinaliteti dhe veçantia janë mjaft të rëndësishme dhe primare për artistët. Identifikimi me një sjellje apo stil në caktuar nuk përbën rëndësi vetëm për artin e tyre qoftë në këngë, aktrim, More...

Nga lajme nga bota Ne 11:03 02-11-2012
0 Komente

Rita Ora prezantoi Kosovën para syve të amerikanëve (Burimi: Portalb, portalb.mk)

Fama ndërkombetare e këngëtares Rita Ora po bëhet gjithnjë e më e madhe. Gjatë qëndrimit në SHBA, ku ka shkuar të mbajë koncerte dhe të promovojë albumin e saj të ri, Rita Ora është ftuar në emisionin More...

Nga gazeta e pavarur Ne 17:40 10-10-2012
0 Komente

Viktoria Bekam shtatzënë? (Burimi: Kosova Sot, www.kosova-sot.info)

Mediet e huaja kanë njoftuar se Viktoria Bekam është shtatzënë dhe se pret fëmijën e pestë me bashkëshortin e saj, Dejvid Bekamin. Çifti ende nuk ka deklaruar asgjë lidhur me këtë, ndërsa sipas disa More...

Nga gazeta e pavarur Ne 14:11 10-10-2012
0 Komente

Avril Lavinge shtatzanë? (Burimi: Gazeta Shqiptarja, www.shqiptarja.com)

Këngëtarja bukuroshe Avril Lavigne është fotografuar së bashku me të fejuarin e saj, vokalistin e grupit Nickelback, Chad Kroeger. Pas shpalljes së fejesës së tyre, e cila ka shokuar fansat edhe mediat, More...

Nga gazeta e pavarur Ne 15:11 08-10-2012
0 Komente

Obama-Michelle, festë për 20-vjetorin e martesës (Burimi: Gazeta Shekulli, shekulli.com.al)

NJU JORK – Më në fund ia kanë dalë: presidenti amerikan, Barack Obama ka ftuar bashkëshorten Michelle dje në mbrëmje në një restorant në Uashington për të festuar njëzet vjetorin e martesës. Të More...

Nga lajme nga bota Ne 8:57 12-09-2012
0 Komente

Chris Brown bën tatuazh fytyrën e Rihanës së rrahur (Burimi: Gazeta Shqip, gazeta-shqip.com)

Ish i-dashuri i këngëtares nga Barbadosi Rihana ka nxjerrë në pah një tatuazh të ri në qafë, në të cilin dallohet fytyra e një femre me hematoma dhe shenja sikur ta ketë rrahur dikush. Imazhi me syrin More...

All Rights Reserved 2016.