Etiketa nga Arkiva ‘vrasje ne vlore’
Nga lajmi me i fundit Ne 9:13 21-08-2013
0 Komente

Vlorë, vritet me armë një 40-vjeçar në sy të gruas dhe vajzës (Burimi: Shekulli.com, www,shekulli.com.al)

Vlorë, vritet me armë një 40-vjeçar në sy të gruas dhe vajzës VLORË- Një ngjarje e rëndë ka tronditur sërish Vlorën. Një person është ekzekutuar me armë zjarri pak pas mesnate. Policia ka identifikuar More...

All Rights Reserved 2016.