Postuar me: 6:43 26-05-2012

“Tek festat e Berluskonit vishesha si Obama”

Shperndaje
Etiketat
silvio-intercettazioni

silvio-intercettazioni

Një nga të rejat që ka marrë pjesë në festat “bunga bunga” të Silvio Berluskoni ka thënë para gjykatës se ka imituar në veshje presidentin e SHBA-ve, Barak Obama në mënyrë që të zbaviste ish-kryeministrin Italian.

Në dëshminë e dhënë në gjyqin ndaj 75-vjeçarit, i akuzuar për seks të jashtëligjshëm, Marysthell Polanco tha se ajo ishte veshur edhe si prokurorja Ilda Boccassini.

“Jam veshur si Boccassini me toga për të bëra atë që qeshte dhe gjithashtu jam veshur edhe si Obama”, tha Polanco në gjykatë. 28-vjeçarja dhe Republika Dominikane ka shtuar se festat nuk ishin pornografike.

Berluskoni ka pasur marrëdhënie të mira me ish-presidentin amerikan George Bush, pasi ka marrë disa herë ftesë për të vizituar Uashingtonin dhe fermën e tij në Teksas por kurrë nuk ka pasur të njëjtën marrëdhënie me Obamën. Berluskoni e ka përshkruar atë dhe gruan e tij si “të nxirë”. /Huffingtonpost/

Burimi:Gazeta Shekulli

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.