Postuar me: 12:04 07-06-2012

Tiranë, lëkundje tërmeti, epiqendra në Maqedoni

Shperndaje
Etiketat

Tirana përjeton lëkundje të tjera tërmet. Një tërmet më magnitudë 3- 4 ballë e shkallës Rihter është njerë  rreth orës 12:15 minuta në kryeqytet. Mësohet se epiqendra e tij ka qenë në Maqeodni.

Tërmeti duket se është ndjerë shumë pasi ka patur një reagim të madh dhe të menjëhershëm në rrjtet sociale.

Sipas reagimeve të qytetarëve, kjo lëkundje ka qenë më e fortë se ajo e disa ditëve më parë në periferi të kryeqytetit.

Me teper termeti eshte ndjere ne rajonin e Struges, Ohrit dhe Pogradecit, por ende nuk ka informacione per deme te shkaktuara.

vijon…

Burimi Panorama

Rreth Autorit

Komenti Juaj :

CAPTCHA *

All Rights Reserved 2016.