Etiketa nga Arkiva ‘vrasje me paramendim’
Nga lajme nga bota Ne 10:09 15-03-2013
0 Komente

Ekzekutimi i Fiqiri Muçës, gati nisja e gjyqit për Nazime Vishën (Burimi: Balkanweb, www.balkanweb.com)

TIRANE- Pas tri ditësh, 18-vjeçarja Nazime Visha pritet që të përballet me trupin gjykues për vrasjen e kryer para 8 muajsh. Dosja ka mbërritur pranë Gjykatës së Tiranës dhe çështja është regjistruar More...

All Rights Reserved 2016.